ENG
Dünyaca Ünlü Türk Pamuğunu ve İhtişamlı Bambu Ağaçlarını 1953’den Beri Evinizdeki Yumuşacık Havlulara, Bornozlara ve Nevresimlere Dönüştürüyoruz..

Şirket grubunun ilk üyesi olan Yastıkcı Kollektif Şirketi; 1953 yılında Denizli’nin ilçesi, tekstil kenti, Babadağ’da kurulmuştur. Çarşaf alım satımı ile başlayan ticaret hayatına, 1980’li yıllardan sonra manifatura ve çeyiz grubu da eklenerek, ürün yelpazesi ve kapasitesi arttırılmıştır. 1990 yılında nakış makineleri ile farklı bir sektöre adım atan Yastıkcı Tekstil Nakış San. Tic. Ltd. Şti., ihracatçı firmalara fason nakış yapmış, hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.2003 yılında Maribor Home markası ile yenilenerek, ev tekstil sektöründe ihtiyaçları cevaplamakta ve üretim grubunu geliştirerek tüm dünyaya pazarlamaktadır.

En büyük hedefi, ev tekstil sektöründe, teknolojinin son yenilikleriyle üretilmiş makineleri ve özveriyle çalışan personeli  ile Denizli ihracatına kaliteden ödün vermeden üretim yapmak ve ürün çeşitliliğini artırmaktır.

Yatak örtüsü, nevresim, pike takımları, havlu ve bornoz setlerini, doğanın en güzel renklerini kullanarak çarpıcı desenlerle buluşturmaktadır.

Sınırsız desen zenginliği ve yüksek kalite standartlarını, uygun fiyat politikası ile buluşturan Maribor Home marka ürünleri, sürekliliği ve kalıcılığı ile evinizin yeni rengi olacaktır. 

Deneme
Deneme
Deneme

ÜRETİM TESİSİ